СВЯТО СПОГАДІВ І СПОДІВАНЬ

Культура Залишити коментар

Саме такою була зустріч випускників 1996-го, 2006-го, 2011-го та 2015-го років зі своєю юністю, що відбулася нещодавно в актовій залі Софіївсько-Борщагівського НВК за підтримки сільського голови Олеся Кудрика.
…Під звуки до болю знайомого шкільного вальсу зала потроху заповнюється колишніми учнями та педагогами. Кожен із них за ці роки пройшов власний життєвий шлях – зі своїми радощами, прикрощами, успіхами і невдачами… Кожному є на що озирнутися та що згадати… Але цього дня вже поважні люди знову стали ненадовго безтурботними школярами.
Гамірно в залі стає від слів: “А пам’ятаєш?”, світло – від сяючих поглядів учителів, тепло – від щирих слів вдячності випускників… Атмосфера в залі була надзвичайно хвилююча, наповнена спогадами про юність, цікаві уроки, галасливі перерви, дружбу і, звичайно ж, перше кохання…
А, щоб легше й приємніше було згадати, в нагоді став фільм про школу. А згадати було що – класні години, свята, екскурсії і навіть… ремонти! Після закінчення школи майже всі випускники Софіївсько-Борщагівського НВК отримали вищу освіту, зараз працюють у престижних державних установах, фірмах, банках… Інакше просто не могло й бути, адже завдяки своїм вчителям вони вміли і навчатися, і відпочивати, і дарувати радість іншим, були справжніми рукодільницями, художниками, майстрами “на всі руки”.
Саме тому усі гості у фойє навчального закладу могли ознайомитися з чудовою експозицією робіт випускниць Галини Кононенко, Анни Нагорної, Оксани Дзюби.
Саме тому у дорослому житті колишні школярики стали відповідальними людьми, справжніми патріотами рідного краю та держави – це підтвердили власним прикладом Олександр Ткаченко і Сергій Стеценко, які захищали нашу країну в зоні АТО.
Теплими словами та найкращими побажаннями зустріла колишніх випускників директор Софіївсько-Борщагівського НВК Оксана Іванівна Пушенко. Щиро вітав присутніх і дарував весняні букети вчителям заступник сільського голови Олександр Головко.
Низько вклонялися ветеранам педагогічної праці та присутнім на вечорі педагогам: директорові Оксані Іванівні Пушенко, завучу Тетяні Олексіївні Шупик, вчителям Вірі Олексіївні Андрієнко, Світлані Павлівні Кучмій, Валентині Григорівні Плюхіній, Анастасії Федорівні Малишевій, Ірині Миколаївні Литвин, Наталії Олександрівні Олійник, Анні Ярославівні Тєрєховій, Анні Олександрівні Нагорній, Аллі Дмитрівні Шашковій, Ользі Михайлівні Шепель, Євгенії Романівні Мироновій, Ніні Василівні Остапенко, Ірині Володимирівні Якубовській, Оксані Федорівні Федоренко, Альоні Павлівні Радецькій, Марії Олександрівні Оверченко, Аліні Олексіївні Зарві.
І згадували про тих педагогів, які вже навіки перейшли межу життя, залишившись у пам’яті своїх вихованців живими, енергійними, веселими, добрими – Ніну Євменівну Колумбет, Людмилу Іванівну Величко, Миколу Володимировича Білого, Дмитра Йосифовича Данильчука, Віру Мусіївну Вербу, Григорія Йосиповича Власюка.
Хвилюючою хвилиною мовчання вшанували також світлу пам’ять ровесників…
Та все ж світлих ноток на вечорі-зустрічі було більше, ніж сумних. А під час святкового концерту, який підготували дівочий вокальний ансамбль “Перлинки” та жіночий гурт “Чураївна” разом зі своєю наставницею Іриною Якубовською та за підтримки талановитих випускниць школи Юлії Юзефович і Анни Макаренко, вистачало ще й хвилюючо-феєричних моментів!
А на завершення заходу організатори свята та його ведучі від щирого серця бажали шановним гостям доброго здоров’я, щастя, успіхів і, безсумнівно, – подальших веселих зустрічей в стінах рідної школи. Сподіваємося, що після тривалої перерви зустрічі випускників Софіївсько-Борщагівського НВК знову стануть традиційними.

Залишити відповідь

Вхід через соцмережі